BHV vacatures op een rij

BHV vacatures op een rij door Marieka Baars
  • Advies, passend bij jouw wensen
  • Het grootste bhv-Blog van Nederland
  • Handige tools en downloads
  • Online afspraak inplannen

Ben je op zoek naar een BHV en veiligheidsgerelateerde baan als hoofd of coördinator BHV, veiligheidsadviseur, etc ? Op deze pagina zet ik de BHV vacatures op een rij die ik op verschillende kanalen voorbij zie komen. Ik plaats een korte versie van de uitgebreide vacature zodat je kunt verder lezen als je dat wil.

Weet dat ik niet betaald wordt om deze BHV vacatures hier te plaatsen. Ik doe het omdat het jou hopelijk kan helpen bij het vinden van een leuke functie. Na circa een maand verwijder ik de vacature omdat ik er dan van uit ga dat het selectieproces dan begonnen is.

Als je tips het voor BHV vacatures laat het mij dan weten, dan kan ik ze toevoegen aan deze pagina. Je kunt mij informeren of de vacature doorsturen naar mijn mailadres info@mariekabaars.nl of gebruik het contactformulier.

 

Lees verder

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

    Marieka Baars

    Zelfstandig bhv-adviseur
    Welkom! Ik ben Marieka Baars, zelfstandig bhv-adviseur, en help middelgrote en grote bedrijven met het opzetten en verbeteren van hun bhv-organisatie. Van het schrijven van bedrijfsnoodplannen tot het implementeren en communiceren van bhv-beleid: ik zorg voor een integrale aanpak die bijdraagt aan veiligheid en continuïteit. Neem gerust contact op voor een vrijblijvend gesprek!
    Lees ook:

    Klaar om jouw bhv naar een hoger niveau te tillen?

    Neem vandaag nog contact op om jouw vragen en wensen te bespreken!

    Wat kan Marieka Baars voor mijn bhv-organisatie betekenen?
    Ik bied advies, trainingen en praktische ondersteuning om jouw bhv-organisatie te versterken. Denk aan het opstellen van bedrijfsnoodplannen, het geven van kennissessies en het bieden van een frisse blik op jouw huidige bhv-structuur.
    Voor welke bedrijven is jouw dienstverlening geschikt?
    Mijn diensten zijn geschikt voor organisaties van elke omvang, van kleine bedrijven tot grote ondernemingen, die hun bhv-processen willen verbeteren of voldoen aan wettelijke verplichtingen.
    Kan ik ook eenmalig advies of een korte sessie boeken?
    Ja, ik bied maatwerk, of het nu gaat om een eenmalig adviesgesprek, een specifieke training of een uitgebreid verbetertraject.
    Waarom zou ik kiezen voor Marieka Baars?
    Met jarenlange ervaring en een praktijkgerichte aanpak zorg ik ervoor dat jouw bhv-organisatie niet alleen voldoet aan de regels, maar ook écht werkt in noodsituaties. Veiligheid en duidelijkheid staan bij mij altijd voorop.

    Schrijf je in voor mijn nieuwsbrief

    Blijf op de hoogte van mijn nieuwe blogs en het laatste nieuws op het gebied van bhv
    Marieka met map bedrijfsnoodplan
    Persoonlijk heb ik een hekel aan tientallen mailtjes die je ontvangt zodra je je hebt ingeschreven voor een mailinglijst. Meestal maak ik er een aparte regel in outlook voor aan zodat die mailtjes direct in een eigen mailmap terechtkomen. Dat is de reden dat ik je niet vaak zal mailen. Een frequentie kan ik je niet geven 🙂 Maar als ik je mail, beloof ik je dat ik het kort zal houden. Zodat je snel kunt beslissen of het is voor jou is of niet. En dat je verder kunt met dat wat je aan doen was. Je ziet het nog steeds zitten? ;-) Schrijf je dan in voor mijn Beter in Beter-mails.
    Aantal medewerkers